Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Єрусалим

Єрусалим з Черкас від Компаса!

Єрусалим – «колиска трьох релігій», святе місто для християн, мусульман та іудеїв, куди стікаються потоки паломників з усього світу.
Серце Єрусалиму – Старе місто, історично розділене на 4 квартали: Єврейський, Вірменський, Християнський і Мусульманський. На їх вулицях зосереджено неймовірну кількість релігійних пам’яток, храмів і музеїв. Ну, а Нове місто являє собою цілком сучасний мегаполіс з торгово-розважальними моллами, кінотеатрами, ресторанами і нічними клубами, де можна чудово відпочити і розслабитися в кінці насиченого дня.

Як дістатися
Більшість туристів прибувають до Єрусалима через Тель-авівський аеропорт ім. Бен-Гуріона, звідки потягом, автобусом, таксі або автомобілем (автомагістраль №1, відстань – близько 60 км).

Візитна картка
Вулиці Старого Єрусалима – неймовірна мозаїка з об’єктів поклоніння відразу декількох релігій, що виникли в різні епохи і виконані в абсолютно різних архітектурних стилях. Тут знаходиться Стіна Плачу, Храм Гробу Господнього і Голгофа, Купол Скелі на Храмовій горі, Гетсиманський сад, Яффські та Дамаські ворота, а також безліч церков, мечетей, синагог, історичних вулиць, паломницьких маршрутів, музеїв і меморіалів.

Розваги і активний відпочинок
У вільний від екскурсій час – а в Єрусалим все ж приїжджають саме для того, щоб побачити святі місця і доторкнутися до найдавнішої історії – туристи можуть побувати в місцевих музеях і галереях, відвідати Біблійний зоопарк, пообідати чи повечеряти в ресторанах і кафе, знайомлячись з традиціями місцевої кухні (до речі, в Єрусалимі чудовий фастфуд – смачна фалафель, шаверма, свіжовичавлені соки) або зайнятися шопінгом. У місті є безліч торгових центрів і аутлетів (Шуферсаль, Малха, Лев Талпіот, Бет Адар), де можна знайти одяг, взуття та аксесуари відомих брендів, а також ринків (продуктовий Махане Ієгуда, Арабський ринок в Старому місті, ринок у Вірменському кварталі) і торгових пішохідних вулиць (Бен-Єгуда, Нахалат Шива), що пропонують найширший асортимент всіляких товарів. Вечірньої пори можна відпочити в одному з розважальних центрів або нічних клубів; найпопулярніші з них розташовуються в районі Талпіот.

Де зупинитися
Найбільш престижні готелі категорії 4 і 5 зірок знаходяться, як правило, за межею Старого міста, а в історичному центрі переважають гостьові будинки, пансіони, хостели, невеликі сімейні готелі та приватні апартаменти. Слід врахувати, що на період різдвяних і великодніх свят ціни на проживання в Єрусалимі виростають приблизно на 20-25%.

Що привезти
Зі Святої землі потрібно обов’язково привезти релігійні атрибути: свічки, паломницькі набори, святу воду, пригоршню святої землі, ікони, амулети, обереги і т. і. Крім того, туристи із задоволенням купують тут ізраїльські прикраси з діамантами (їх краще пошукати в магазинах при фабриках), столове срібло, керамічний посуд з характерним орнаментом, живопис, лікувальну косметику з грязей Мертвого моря, єрусалимські вина, кошерні продукти та ін.

Иерусалим из Черкасс. Туристическое агентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!